شرایط مرجوعی ,تعویض کالا و عودت وجه در فروشگاه اینترنتی گلینو

قوانین عمومی:محصولاتی که از فروشگاه گلینو خریداری می شوند فقط با ارائه فاکتور فروشگاه امکان مرجوعی کالا وجود دارد فلذا فاکتور ها را نزد خود نگه دارید

مشتریانی که سفارش خود را به صورت مراجعه حضوری به فروشگاه در آدرس تهران-بزرگراه ستاری-خیابان پیامبر غربی-پلاک ۱۳۰ تحویل میگیرند امکان مرجوعی و تعویض کالا را ندارند ,فلذا قبل از تحویل گرفتن کالا تمامی موارد از جمله تاریخ انقضا ,درست بودن محصول انتخابی (برند,رنگ,نوع و….)سالم بودن بسته بندی و …. را بررسی نمایید.

امکان تعویض یا مرجوعی کالا در فروشگاه اینترنتی گلینو فقط در شرایط زیر امکان پذیر می باشد :

۱-اگر قبل از ارسال کالا مشتری از خرید خود پشیمان شود,میتواند از طریق تماس با پشتیبانی سفارش خود  را کنسل کند و حداکثر طی مدت ۵ روز کاری پول خود را دریافت نماید(در صورت پرداخت آنلاین)

۲-اگر مشتری کالای خود را دریافت کند و پس از مشاهده آن متوجه شود کالای سفارش داده شده با کالای تحویل شده متفاوت است,در این حالت باید با پشتیبانی سایت تماس گرفته و مراتب را به اطلاع برساند تا کالا تعویض شود.

۳-تمامی بسته های ارسالی در فروشگاه گلینو توسط بابل های استاندارد پستی بسته بندی میشوند و از نظر سالم بودن ظاهری کالا مورد بررسی قرار میگیرند ولی ممکن است در طول مسیر ارسال بسته دچار خرابی (شکستگی کالا,تغییر ظاهری کالا و ….)شود اگر مشتری پس از دریافت کالا و بررسی آن متوجه این موارد شد می تواند با واحد پشتیبانی جهت تعویض کالا تماس بگیرد .

تبصره۱:در این مورد نیازمند تایید مامور پست یا مامور انتقال بسته می باشد